Daiļrunāšanas konkurss pirmsskolas grupām

Lieldienas

Sniegavīri

10. klases iesvētības - Aristotelis
9. klases mācību ekskursija. Sajūtu bungas.
Bibliotēkas konkursa "Gudrais sēņotājs" noslēguma pasākums
8. klases ekskursija Valmieras apkārtnē

Uzņēmumā Gardēžu sukādes "Granberry"

Produkcijas degustācija

Jautrošanās Sajūtu parka tīklu kubā

Bruņinieku skola Valmieras muzejā

Zilākalna svētvietā

5. klases ekskursija uz Dabas izglītības centru "Ziemeļvidzeme", saldējuma ražotni "Ledus Oga" un briežu dārzu "Jaunozoli"
11. un 12. klases mācību ekskursija uz Līgatni - Vienkoču parks, Līgatnes centra izpēte, Padomju slepenais bunkurs.

NNV 7. klases mācību ekskursija. Cēsu pils, kur uzzinājām daudz informācijas par pils vēsturi, iepazinām to, kāpām tornī; izstaigājām parku un apskatījām Cēsu baznīcu;  viesojāmies uzņēmumā Laureta Candles, kur gatavojām katrs savu smaržtaureni un sapratām, ka katra maza ideja var pārtapt uzņēmējdarbībā, kā arī sportojām, Ozolkalnā kāpjot kokos un izejot šķēršļu trases!

Skolotāju diena 2020
6. klases skolēni piedalījās Latvijas Valsts mežu ekspedīcijā Velēnas maršrutā, kur skolēni apguva LU Starpnozaru izglītības inovāciju centra un AS "Latvijas Valsts meži" kopīgi veidoto mācību stundu par meža nozīmi Latvijā. Nodarbības notika 10 punktos: 1) iepazinām meža zinātni, 2) skaitījām kokus noteiktā platībā,rēķinājām vidējo koku skaitu 3) uzzinājām kā kopj mežus, 4) kā retina jaunaudzes, 5) mērījām koku augstumu, 6) noteicām, kas nodarījis kaitējumu kokiem, kā tos aizsargāt, 7) atklājām koksnes produktus, 8) spriedām kāda ir dabai draudzīga atpūta, 9) būvējām zaļi tiltu bez nagām, 10) noteicām trīs veidos koka vecumu. Aktīvi darbojāmies un sportojām brīvā dabā - izgājām Sajūtu parkā Taku kokos.

Rudens izstāde "Dabas glezna" Skatīt

Zviedrijas  vēstniecības organizētā fofokonkursa "Tētis karantīnas laikā" noslēguma pasākums Rīgā 06.09.2020. Foto I. Medne
5. septembrī sk. Juris Alps ar diviem 9. klases skolēniem - Uģi Bērziņu un Ediju Čākuru piedalījās 2020. gada Starptautiskajā Izgudrojumu un inovāciju izstādē - MINOX 2020 ZEMGALE (Jelgavā). Ieguva 2. vietu skatītāju vērtējumā par koka auto demonstrējumiem.
Zinību diena. Noras Kārkliņas foto