Aktualitātes
Skolēni
Pedagogi
Kontakti
Stundu saraksts
Konsultācijas
Sasniegumi
Izglītības programmas
Interešu izglītība
Pasākumi
Sports
Skolēnu pašpārvalde
Skolotājiem
Fotogalerija
Projekti
Skolēniem
Dokumenti
Vēsture




Sasniegumi

Sasniegumi XVI starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā 2016./2017. m. g.

DalībnieksKlaseKonkurssNovērtējumsSkolotāja
Kristīne Lūse10.Es dzīvoju pie jūrasBronzas medaļaDiāna Kaužēna

Sasniegumi valsts olimpiādēs 2016./2017. m. g.

DalībnieksKlaseNosaukumsVietaSkolotāja
Daniels Rudzītis9.Mājturības un tehnoloģiju, un mājsaimniecības valsts 18. olimpiāde "ZIEMA"2.Juris Alps
Laila Ozoliņa8.Mājturības un tehnoloģiju, un mājsaimniecības valsts 18. olimpiāde3.Diāna Kaužēna
Dāvis Juris Viļķins7.Mājturības un tehnoloģiju, un mājsaimniecības valsts 18. olimpiāde "ZIEMA"AtzinībaJuris Alps
Rūdofs Gailis7.Mājturības un tehnoloģiju, un mājsaimniecības valsts 18. olimpiāde "ZIEMA"AtzinībaJuris Alps
Ilmārs Duncis9.Mājturības un tehnoloģiju, un mājsaimniecības valsts 18. olimpiāde "ZIEMA"AtzinībaJuris Alps


Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs
2016./2017. m. g.

DalībnieksKlasePriekšmetsVietaSkolotājs
Loreta Bērziņa3.Latviešu valoda1.Ginta Ganševska
Tālis Ozols6.Matemātika1.Agita Bērzupe
Tālis Ozols6.Informātika1.Jānis Ločmelis
Madara Konare9.Krievu valoda2.Nadežda Matisone
Tālis Ozols6.Angļu valoda3.Daina Tentere
Tālis Ozols6.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijas3.Juris Alps
Inese Konare10.Krievu valodaAtzinībaNadežda Matisone
Daniels Gaidamovičs6.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijasAtzinībaJuris Alps
Daniels Gaidamovičs6.MatemātikaAtzinībaAgita Bērzupe
Ilmārs Duncis 9.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijasAtzinībaJuris Alps
Daniels Rudzītis9.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijasAtzinībaJuris Alps
Nils Devils Freimanis2.Kombinētā olimpiādeAtzinībaAgita Bērzupe
Nikola Ziediņa3.MatemātikaAtzinībaGinta Ganševska

Sasniegumi 
konkursos, skatēs 2016./2017. m. g.

DalībnieksKlaseKonkurssNovērtējumsSkolotāja/s
Emīls Liepiņš,
Mārtiņš Šmits, Davidovs Daniels
8. Latvijas Amatniecības kameras rīkotās Latvijas pašgājēju koka auto sacensības1. vietaTuris Alps
Dace Dālberga,
Kristīne Lūse
11.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Latvijas toņi un pustoņi" Vidzemes novados
Darbs "Lauvas skrējiens ziedu pļavā"
3.  pakāpeInga Gaile
Megija Pārupe8.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Latvijas toņi un pustoņi"
Darbs "Toņi un pustoņi Latvijas ainavās"
1.  pakāpeDiāna Kaužēna
Evelīna Eglīte6.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Latvijas toņi un pustoņi"
Darbs "Katrai dienai savi toņi un pustoņi"
1.  pakāpeJana Diča
Dace Dālberga,
Kristīne Lūse
11.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Latvijas toņi un pustoņi"
Darbs "Lauvas skrējiens ziedu pļavā"
1.  pakāpeInga Gaile
Auce Liepiņa3.Vislatvijas jaunrades darbu konkurss "Es esmu vaļējas durvis"2. vietaGinta Ganševska
Niks Lauberts4.Superziķeris 20172. vietaAntra Baune
Ilmārs Duncis,
Eduards Lūsis,
Grieta Pūce
9.Konkurss "Pazīsti Latviju"3. vietaIngrīda Bērziņa,
 Indra Aģe,
 Irēna Solovjova
Justīne Ābola,
Marika Balaboļina
4.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Latvijas toņi un pustoņi"
Darbs "Rudens krāsu toņkārtas"
3.  pakāpeInga Gaile
Daniels Rudzītis9.Skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkurss3.  pakāpeDana Eglīte
Sindija Saiva Eksto1.Skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkurss3.  pakāpeSanita Jirgensone
Auce Liepiņa3.Skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkurss3.  pakāpeGinta Ganševska
Loreta Bērziņa3.Skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkurss3.  pakāpeGinta Ganševska
Lauma Audijāne4.Skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkurss3.  pakāpeAntra Baune
Kristīne Lūse11.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Latvijas toņi un pustoņi"
Darbs "Rudens aiz mana loga"
AtzinībaDiāna Kaužēna
Daniels Gaidamovičs,
Rūdofs Gailis
6.,7.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Latvijas toņi un pustoņi"
Darbs "Zelta saule laiku skaita"
AtzinībaInga Gaile
Lauma Audijāne,
Jete Agate Medne,
Niks Lauberts
4.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Latvijas toņi un pustoņi"
Darbs "Dzērves pār Naukšēniem"
AtzinībaInga Gaile
Loreta Bērziņa3.Vislatvijas jaunrades darbu konkurss "Es esmu vaļējas durvis"AtzinībaGinta Ganševska
Diāna Ignatjeva2.Lasīšanas konkurss "Veltījums Latvijai”AtzinībaAgita Bērzupe
Nikola Ziediņa3.Vislatvijas jaunrades darbu konkurss "Es esmu vaļējas durvis"PateicībaGinta Ganševska
Klases kolektīvs3.Mežs - mūsu bagātībaZemkopības ministrijas pateicībaGinta Ganševska
Klases kolektīvs2.Par piedalīšanos ES skolu programmu "Skolas piens" un "Augļi skolai" logo un saukļa konkursāPateicībaAgita Bērzupe



Sasniegumi valsts olimpiādēs un konkursos 2015./2016. m. g.


SkolnieksKlaseOlimpiāde, konkurssNovērtējumsSkolotājs
Megija Pārupe7.12. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde "Gadalaiki - rudens" tekstila tehnoloģijas3. pakāpeDiāna Kaužēna

Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs 2015./2016. m. g.


SkolnieksKlasePriekšmetsVietaSkolotājs
Nils Devils Freimanis1.Kombinētā olimpiāde1.Agita Bērzupe
Auce Liepiņa2.Kombinētā olimpiāde1.Ginta Ganševska
Loreta Bērziņa2.Kombinētā olimpiāde2.Ginta Ganševska
Tālis Ozols5.Matemātika2.Agita Bērzupe
Tālis Ozols5.Informātika3.Jānis Ločmelis
Liene Engere4.Matemātika3.Sanita Jirgensone
Agate Irma Bētaka5.Vizuālā mākslaAtzinībaAiga Stiere


Sasniegumi 
konkursos, skatēs 2015./2016. m. g.

DalībnieksKlase/GrupaKonkurssNovērtējumsSkolotājs
Kristīne Lūse10.Interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pedagogu metodisko darbu izstāde - konkurss "Manas mājas" Vidzemē2. pakāpeDiāna Kaužēna
2.-4. klašu koris "Tauriņu balsis 2016"2. pakāpeInese Nora Dālberga
5.-9. klašu ansamblis Vokālās mūzikas konkurss "Balsis 2016"2. pakāpeInese Nora Dālberga
Pūtēju orķestrisLatvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru skate Vidzemes reģionā2. pakāpeGvido Brenčevs
Diāna Ignatjeva1.Vidzemes reģiona skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss2. pakāpeAgita Bērzupe
Daniels Rudzītis8.Vidzemes reģiona skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss3. pakāpeDana Eglīte
Auce Liepiņa2.Latviešu valodas aģentūras radošo darbu konkurss 2. vietaGinta Ganševska
Diāna Ignatjeva1.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss 1. pakāpe, izvirzīta 2. kārtaiAgita Bērzupe
Daniels Rudzītis8.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss 1. pakāpe, izvirzīts 2. kārtaiDana Eglīte
Loreta Bērziņa2.Lasīšanas konkurss "Veltījums Latvijai”1. vietaGinta Ganševska
Loreta Bērziņa2.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss 2. pakāpeGinta Ganševska
2.-9.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss (Mazo formu uzvedumi)2. pakāpe Agrita Gruzdiņa
Laura Smika 5.Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas  Aspāzijas un Raiņa 150. jubilejai veltīts radošais konkurss ar devīzi: "Ikkatrā stiepjas sīka stīdziņa no sidrabšķidrauta" (Aspāzija)2. vieta Agrita Gruzdiņa
Lauma Audijāne3.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss3. pakāpeAntra Baune
Marta LiepaMārītesZAAO pastkarteLaureāteVivita Kazakēviča
Auce Liepiņa2.Vislatvijas jaunrades darbu konkurss "Ko gan es darītu, uzjājis Stikla kalnā"AtzinībaGinta Ganševska
Klases kolektīvs2.Par piedalīšanos konkursā Latvijas skolēniem "Mežs - mūsu bagātība"PateicībaGinta Ganševska
Klases kolektīvs7.Par piedalīšanos konkursā Latvijas skolēniem "Mežs - mūsu bagātība"PateicībaDaina Tentere
Klases kolektīvs5. (Ķoņu skola)Par piedalīšanos konkursā Latvijas skolēniem "Mežs - mūsu bagātība"Pateicība



Sasniegumi valsts olimpiādēs un konkursos
2014./2015. m. g.

SkolnieksKlaseKonkursa darbsPakāpe/VietaSkolotājs
Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Trejdeviņas saules lec"
Daniela Ore 5.Īrijas saule1.Aiga Stiere
Elvija Bogdanoviča6.Salvadora saule1.Aiga Stiere
Sindija Eksto9.Saulainais pāris1.Aiga Stiere
Elva Evija Kaužēna10.Portugāles krāsainais virpulis1.Diāna Kaužēna
Kopdarbs, 13 autori7.Vērsis un Matadors1.Jana Diča
Kristīne Lūse9.11. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde "Gadalaiki-vasara" (tekstila tehnoloģijas)
2.
Atzinība par labāko mājas darbu
Diāna Kaužēna
Rūdis Rūdolfs Linmeijers7.Saules gaiļi3.Aiga Stiere
Paula Laizāne6.11. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde "Gadalaiki-vasara" (tekstila tehnoloģijas)3.Aiga Stiere
Lāsma Puškareva9.11. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde "Gadalaiki-vasara" (tekstila tehnoloģijas)AtzinībaAiga Stiere
Alvis Mārtiņš Pivars9.3 atklātā mājsaimniecības olimpiādeAtzinībaJuris Alps
Emīls Miks Pētersons9.11. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde "Gadalaiki-vasara" (koka, metāla tehnoloģijas)Atzinība par labāko mājas darbuJuris Alps
Naukšēnu novada vidusskolas filiāles Ķoņu skolas 7./8. klase piedalījās KNAB korupcijas novēršanas tēmai veltītā foto konkursa „Mēs pret korupciju!” grupā „Skolēni no 7. līdz 9. klasei” un ieguva pirmo vietu un 100 EUR naudas balvu. Darba autori - Laila Bogdanoviča, Elvija Bogdanoviča, Dzinta Zariņa, Kristers Breicis, Gundars Murelis, Rolands Reiziņš, Dailis Breicis, Iļja Kvaks, Ričards Laizāns, Rūdis Rūdolfs Linmeijers, Krists Renāts Mucenieks. Klases audzinātāja Aija Ilga Ozola saņēma Atzinības rakstu par ieguldījumu, izglītojot bērnus par pretkorupcijas jautājumiem. Ķonieši saņēma arī Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas priekšsēdētāja Alekseja Loskutova balvu.
Darbs "Nē – kukuļdošanai!” 1. vieta.
Darbs "Nekāro svešu naudu, labāk ēd pašu cepto maizi!" 4. vieta.
Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs 2014./2015. m. g.

SkolnieksKlasePriekšmetsVietaSkolotājs
Kristiāns Vigo Viļķins8.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijas1.Juris Alps
Tālis Ozols4.Matemātika1.Agita Bērzupe
Daniels Rudzītis7.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijas2.Juris Alps
Loreta Lotko1.Kombinētā olimpiāde2.Ginta Ganševska
Lote Ceriņa3.Vizuālā māksla2.Sanita Jirgensone
Ilmārs Duncis7.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijasAtzinībaJuris Alps
Komandu olimpiāde9.Kombinētā olimpiāde (vēsturē, ģeogrāfijā un sociālajās zinībās) "Pazīsti Latviju!"AtzinībaJana Diča, Indra Aģe, Irēna Solovjova
Daniels Gaidamovičs4.MatemātikaAtzinībaAgita Bērzupe
Tālis Ozols4.Latviešu valodaAtzinībaAgita Bērzupe

Sasniegumi starpnovadu konkursos, skatēs 2014./2015. m. g.

Skolnieks, kolektīvsKlaseKonkurss, skatePakāpeSkolotājs
Deju kolektīvs1.-2. Deju kolektīvu skate1.Antra Baune
Deju kolektīvs3.-4.Deju kolektīvu skate1.Antra Baune
Deju kolektīvs5.-9.Deju kolektīvu skate1.Antra Baune
Inga Medne
Klases komanda4.Mazo formu uzvedumi1.Agita Bērzupe
Daniels Gaidamovičs4.Radošās darbnīcas "Konstruē modelē" kopvērtējumā1.Agita Bērzupe
Loreta Lotko1.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss1.Ginta Ganševska
Daniels Gaidamovičs4.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss1.Agita Bērzupe
Daniels Rudzītis7.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss1.Dana Eglīte
Pūtēju orķestris Orķestru skate 1.Gvido Brenčevs
Kristīne Lūse8.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi" 1.Jana Diča
Dace Dālberga8.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi" 1.Jana Diča
Alvis Mārtiņš Pivars8.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi" 1.Jana Diča
Megija Pārupe8.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi" 1.Diāna Kaužēna
Laila Ozoliņa6.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi" 1.Diāna Kaužēna
Kārlis Pūce9.Radošo spēļu darbnīcu konkurss1.Juris Alps
Daniels Rudzītis7.Radošo spēļu darbnīcu konkurss1.Juris Alps
Ilmārs Duncis7.Radošo spēļu darbnīcu konkurss1.Juris Alps
Kristaps Miņickis7.Radošo spēļu darbnīcu konkurss1.Juris Alps
Sabīne Pugačova 9.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi"1.Aiga Stiere
Kristīne Krieviņa6.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi"1.Aiga Stiere
Lāsma Puškareva9.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi"2.
Atzinība par mājas darbu
Aiga Stiere
Marta Reiziņa 9.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi"2.Aiga Stiere
Raimonds Pugačovs9.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi"2.Aiga Stiere
Iļja Kvaks8.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi"2.Aiga Stiere
Sabīne Pugačova9.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss - izstāde "Rakstu darbi"2.Aiga Stiere
Pūtēju orķestrisDefilē skate2.Gvido Brenčevs
Alvīne Helēna Janševska 8.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss2.Dana Eglīte
Lauma Audijāne2.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss2.Antra Baune
Loreta Lotko1.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss, 2. kārta2.Ginta Ganševska
Daniels Gaidamovičs4.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss, 2. kārta2.Agita Bērzupe
Daniels Rudzītis7.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss, 2. kārta2.Dana Eglīte
Komanda4.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss, 2. kārta
Uzvedums "Mēs būsim tā..."
2.Agita Bērzupe
Ervīns Balaboļins3.Radošās darbnīcas "Konstruē modelē" uzdevumā: modeļu veidošana2.Sanita Jirgensone
Arta Ungure9.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi" 2.Diāna Kaužēna
Inese Meldere9.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi" 2.Diāna Kaužēna
Alvīne Helēna Janševska8.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi" 3.Inga Gaile
Kristīne Lūse9.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi" 3.Diāna Kaužēna
Elva Evija Kaužēna1.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi" 3.Diāna Kaužēna
Komanda (J. Engers, V. Vikmanis, G.  Pūce,  H. Šulga,  A. Jermacāns)7.Valodu karuselis3.Daina Tentere
Valentīna Stolere
Annija Lūse5.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss3.Dana Eglīte
Uģis Bērziņš3.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss3.Sanita Jirgensone
Daniels Gaidamovičs4.Radošās darbnīcas "Konstruē modelē" uzdevumā: modeļu veidošana3.Agita Bērzupe
Meiteņu ansamblis5.-9.Konkurss "Balsis 2015"  3. pakāpe3.Inese Nora Dālberga
Rūdis Rūdolfs Limneijers8.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi"3.Aiga Stiere
Laila Bogdanoviča7.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi"3.Aiga Stiere
Laura Smika4.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi"3.Aiga Stiere
Sanija Biele 4.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi"AtzinībaAiga Stiere
Zane Lezdiņa4.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi"AtzinībaAiga Stiere
Kristīne Lūse9.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi" AtzinībaInga Gaile

Konkursam  "Aspazijai 150” apsveikumus bija iesūtījuši 67 skolu 273 skolēni.  4.-6. klašu grupā labāko darbu „Apsveikumi Aspazijai” vidū 4. klases izglītojamās Lauras Smikas darbs, pedagogs Agrita Gruzdiņa.


2013./2014. m. g. noslēgumā

5. klases skolnieces Danielas Ores darbs "Īrijas saule" izstādē "Trejdeviņas saules lec" Latvijas Pastāvīgajā pārstāvniecībā Eiropas Savienībā Briselē
.
Skolotāja Aiga Stiere


Sasniegumi valsts olimpiādēs
2013./2014. m. g.

SkolnieksKlaseOlimpiādeVietaSkolotājs
Elva Evija Kaužēna9.10. atklātā valsts mājturības un tehnoloģiju olimpiāde "Gadalaiki - pavasaris"AtzinībaDiāna Kaužēna

Sasniegumi valsts konkursos
2013./2014. m. g.

SkolnieksKlaseKonkurssVietaSkolotājs
Viktorija Koļcova9.Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Kur saulīte rotājās"3.Aiga Stiere

Sasniegumi Vidzemes reģiona olimpiādēs 2013./2014. m. g.

SkolnieksKlasePriekšmetsVietaSkolotājs
Tālis Ozols 3.Matemātikā1.Agita Bērzupe

Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs
2013./2014. m. g.

SkolnieksKlasePriekšmetsVietaSkolotājs
Annija Lūse4.Matemātika1.Ginta Ganševska
Klašu komanda7.-8.Sociālās zinības1.Jana Diča
Alvis Mārtiņš Pivars8.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijas1.Juris Alps
Tālis Ozols3.Matemātika2.Agita Bērzupe
Sanija Biele3.Vizuālā māksla2.Inga Medne
Paula Laizāne5.Vizuālā māksla2.Aiga Stiere
Kristiāns Vigo Viļķins7.Informātika2.Jānis Ločmelis
Rūdis Rūdolfs Linmeijers7.Vizuālā māksla3.Aiga Stiere
Marta Reiziņa8.Vizuālā māksla3.Aiga Stiere
Diāna Šņepste9.Vizuālā māksla3.Jana Diča
Annija Lūse4.Latviešu valodaAtzinībaGinta Ganševska
Otto Hincenbergs12.VēstureAtzinībaIndra Aģe
Kristiāns Vigo Viļķins7.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijasAtzinībaJuris Alps
Kristiāns Vigo Viļķins7.Latvijas vēstureAtzinībaIndra Aģe
Barba Ilva Cimdiņa9.MatemātikaAtzinībaInāra Trupovniece
Daniels Gaidamovičs3.MatemātikaAtzinībaAgita Bērzupe
Ilmārs Duncis6.MatemātikaAtzinībaEvija Strazda
Laura Smika3.Latviešu valodaAtzinībaIneta Griško
Daniels Rudzītis6.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijasAtzinībaJuris Alps

Sasniegumi starpnovadu 
konkursos 2013./2014. m. g.

DalībnieksKlasePasākumsSasniegumiSkolotājs
Daniels Gaidamovičs3. Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss  2. pakāpeAgita Bērzupe
Lauma Audijāne1.Konkurss "Konstruē, modelē"2. vietaAntra Baune
Maksims Ignatjevs2.Konkurss "Konstruē, modelē"2. vietaSanita Jirgensone
Jete Medne1.Konkurss "Konstruē, modelē"3. vietaAntra Baune
Signe Dita Timma3.Konkurss "Konstruē, modelē"3. vietaAgita Bērzupe
Daniels Rudzītis6.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss3. pakāpeDana Eglīte
AnsamblisVokālās mūzikas konkurss "Balsis 2014"3. pakāpeInese Nora Dālberga

Tautas deju kolektīvu skates rezultāti 2013./2014. m. g.

3.-6. klašu deju kolektīvs - I pakāpe
1.-2. klašu deju kolektīvs - II pakāpe
3.-4. klašu deju kolektīvs - II pakāpe

Pētnieciskie darbi 2013./2014. m. g.
Jurģis Engers - 2. vieta
Ilmārs Duncis - 3. vieta
Daniels Rudzītis - 3.vieta



Sasniegumi valsts olimpiādē 
2012./2013. m. g.

SkolnieksKlasePriekšmetsVietaSkolotājs
Elva Evija Kaužēna8.Mājturība1.Diāna Kaužēna

Sasniegumi Vidzemes reģiona olimpiādē 2012./2013. m. g.

SkolnieksKlasePriekšmetsVietaSkolotājs
Barba Ilva Cimdiņa8.ĢeogrāfijaAtzinībaIrēna Solovjova

Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs 2012./2013. m. g.

SkolnieksKlasePriekšmetsVietaSkolotājs
Alvis Mārtiņš Pivars7.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijas1.Juris Alps
Barba Ilva Cimdiņa8.Ģeogrāfija1.Irēna Solovjova
Barba Ilva Cimdiņa8.Sociālās zinības2.Ingrīda Bērziņa
Kristiāns Vigo Viļķins6.Informātika2.Jānis Ločmelis
Diāna Šņepste8.Vizuālā māksla2.Jana Diča
Zane Lezdiņa2.Vizuālā māksla3.Sanita Jirgensone
Annija Lūse3.MatemātikaAtzinībaGinta Ganševska
Ilmārs Duncis5.MatemātikaAtzinībaEvija Strazda
Krists Renāts Mucenieks6.MatemātikaAtzinībaAija Ilga Ozola
Barba Ilva Cimdiņa8.MatemātikaAtzinībaInāra Trupovniece
Tālis Ozols2.Kombinētā olimpiādeAtzinībaAgita Bērzupe
Kristiāns Vigo Viļķins6.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijasAtzinībaJuris Alps

Sasniegumi konkursos 2012./2013. m. g.

SkolnieksKlaseDarbsVietaSkolotājs
Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Kur saulīte rotājās" Vidzemē
Viktorija Koļcova2. pakāpes diplomsAiga Stiere
Emīls Miks Pētersons2. pakāpes diplomsAiga Stiere
Samanta Bogdanoviča3. pakāpes diplomsAiga Stiere
Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss „Kur saulīte rotājās” 1. kārtas rezuktāti:
Kopdarbs4.Saules pulkstenisAtzinībaSanita Jirgensone
Jana Jasmīne Biržmane4.DejaAtzinībaSanita Jirgensone
Daniela Ore4.Mana saulīteAtzinībaSanita Jirgensone
Paula Laizāne4.Saule jūrāAtzinībaSanita Jirgensone
Laila Bogdanoviča5.Saulīte krāsasAtzinībaAiga Stiere
Rolands Reiziņš5.Rakstīja saulīteAtzinībaAiga Stiere
Ričards Laizāns6.Saulīt, manu zeltenīt...AtzinībaAiga Stiere
Gunārs Krieviņš9.Saulīte, saulīteAtzinībaAiga Stiere
Iļja Kvaks6.Māsiņas – saulītes1. pakāpes diploms.
Darbs izvirzīts
uz 2. kārtu
Aiga Stiere
Rūdis Rūdolfs Linmeijers6.Kā saulīte krāsojās1. pakāpes diploms.
Darbs izvirzīts
uz 2. kārtu
Aiga Stiere
Emīls Miks Pētersons7.Kalēja kala saulītei jaunus
svārkus vakarā
1. pakāpes diploms.
Darbs izvirzīts
uz 2. kārtu
Aiga Stiere
Viktorija Koļcova8.Rotājas saulīte1. pakāpes diploms.
Darbs izvirzīts
uz 2. kārtu
Aiga Stiere
Samanta Bogdanoviča8.Saulīte punktoja pa debestiņu1. pakāpes diploms.
Darbs izvirzīts
uz 2. kārtu
Aiga Stiere
Jēkabs Jānis
Linmeijers, Raimonds Pugačovs, Lāsma Puškareva
7.Saules cimdi (4 cimdi uz 2. kārtu)1. pakāpes diploms.
Darbs izvirzīts
uz 2. kārtu
Aiga Stiere
Kristīne Lapacinska, Dace Dālberga, Kristīne Lūse7. Saules ritmi1. pakāpes diploms. Darbs izvirzīts uz 2. kārtuDiāna Kaužēna
Kristīne Krieviņa4.4. klašu komandu konkurss angļu valodā "Jautrais karuselis”1.Inita Rozīte
Rūdis Rūdolfs Linmeijers6.Zīmējumu konkurss 6.klašu skolēniem „Krievu tautas pasaka’’AtzinībaAlla Jansone
Konkurss 7.klašu skolēniem - krievu tautas pasakas «Kolobok» iestudējums AtzinībaAlla Jansone
Edgars PugačovsSkatuves runas un literāro uzvedumu konkurss "Ievelc dziļā elpā savu Latviju"AtzinībaAgrita Gruzdiņa
Megija Pārupe4.Komandu konkurss angļu valodā "Jautrais karuselis”2.Nadežda Matisone
Dace Dālberga,  Sandis Brauers, Markuss Mazurs, Raivis Ceriņš, Raimonds Vācietis, Kristīne Lūse, Kristīne Lapacinska7.Konkurss 7.klašu skolēniem - krievu tautas pasakas «Kolobok» iestudējums AtzinībaValentīna Stolere
Daniels Rudzītis5.Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss "Ievelc dziļā elpā savu Latviju"AtzinībaSarmīte Praudiņa
Jete Agate Zumente, Alvīne Helēna Janševska6.Vācu sakāmvārds komiksa stāstā3. pakāpes diplomsEverita Groševa
Beāte Muceniece10.SZPD konkurss "Vēsture ap mums”    Izvirzīts  valsts mēroga lasījumiemIndra Aģe
Sandis Brauers, Dace Dālberga, Baiba Riekstiņa, Raimonds Vācietis7.7. klases komanda angļu valodā "English is fun"3.Daina Tentere
Konkurss "Konstruē, modelē”
Regnārs Začs1.BūvniecībaAtzinībaSarmīte Praudiņa
Maksims Ignatjevs1.BūvniecībaAtzinībaSarmīte Praudiņa
Maksims Ignatjevs1.Praktiskais uzdevums3.Sarmīte Praudiņa
Evelīna Eglīte2.ProjektēšanaAtzinībaAgita Bērzupe
Evelīna Eglīte2.Krustvārdu mīkla1.Agita Bērzupe
Evelīna Eglīte2.Praktiskais uzdevums2.Agita Bērzupe
Signe Dita Timma2.Krustvārdu mīkla2.Agita Bērzupe
Signe Dita Timma2.Praktiskais uzdevumsAtzinībaAgita Bērzupe
Alise Dunce3.ProjektēšanaAtzinībaGinta Ganševska
Alise Dunce3.Būvniecība2.Ginta Ganševska
Beatrise Mikuļonoka4.Būvniecība1.Antra Baune
Nate Puriņa4.Izvēlies darbarīkusAtzinībaAntra Baune

Sasniegumi valsts olimpiādēs 2011./2012. m. g.

SkolnieksKlasePriekšmetsVietaSkolotājs
Elva Evija Kaužēna7.Mājturība/mājsaimniecība un tehnoloģijas3.Diāna Kaužēna

Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs 2011./2012. m. g.

SkolnieksKlasePriekšmetsVietaSkolotājs
Ilmārs Duncis4.Matemātika1.Sarmīte Praudiņa
Kristaps Lukjaņenoks9.Fizika2.Ivars Ansons
Barba Ilva Cimdiņa7.Informātika2.Jānis Ločmelis
Kristaps Lukjaņenoks9.Bioloģija3.Aleksejs Solovjovs
Kristaps Lukjaņenoks9.Latviešu valoda3.Dzintra Sietniece
Kristīne Krieviņa3.Vizuālā māksla3.Sanita Jirgensone
Juris Seņkāns8.Mājturība/ mājsaimniecība un tehnoloģijas3.Juris Alps
Diāna Šņepste7.Informātika3.Jānis Ločmelis
Kristiāns Vigo Viļķins5.Informātika3.Jānis Ločmelis
Kristīne Kazakēviča12.MūzikaAtzinībaInese Dālberga
Kristaps Lukjaņenoks9.ĶīmijaAtzinībaAleksejs Solovjovs
Sandis Strazds8.Angļu valodaAtzinībaDaina Tentere
Kristaps Lukjaņenoks9.Mājturība/ mājsaimniecība un tehnoloģijasAtzinībaJuris Alps
Tālis Ozols1.1. klašu kombinētā olimpiādeAtzinībaAgita Bērzupe
Daniels Gaidamovičs1.1. klašu kombinētā olimpiādeAtzinībaAgita Bērzupe
Annija Lūse2.2. klašu kombinētā olimpiādeAtzinībaGinta Ganševska
Betija Zumente3.Latviešu valodaAtzinībaAntra Baune
Jana Jasmīna Biržmane3.Latviešu valodaAtzinībaSanita Jirgensone
Emīls Miks Pētersons6.Mājturība/ mājsaimniecība un tehnoloģijasAtzinībaJuris Alps
Kalvis Blaumanis5.Mājturība/ mājsaimniecība un tehnoloģijasAtzinībaJuris Alps

Sasniegumi interešu izglītībā 2011./2012. m. g.

Skolnieks, komandaKlasePasākumsVietaSkolotājs
Daniels Rudzītis4.Skatuves runas konkurss1.Sarmīte Praudiņa
Beatrise Mikuļonoka3.Radošā darbnīca "Konstruē, modelē!"1.Antra Baune
Megija Pārupe3.Radošā darbnīca "Konstruē, modelē!"
Robotu puzles likšana
2.Antra Baune
Klases komanda8.Komandu konkurss krievu valodā3.Nadežda Matisone
Meiteņu vokālais ansamblisVokālās mūzikas konkurss „BALSIS”2. pakāpeInese Nora Dālberga
Klases komanda9.IV Mākslas un mūzikas festivāls "Toņi un pustoņi"1. pakāpe reģiona skatēAiga Stiere
Klases komanda6., 7.IV Mākslas un mūzikas festivāls "Toņi un pustoņi"2. pakāpe reģiona skatēAiga Stiere
Ričards LaizānsIV Mākslas un mūzikas festivāls "Toņi un pustoņi"2. pakāpe reģiona skatēAiga Stiere
Rūdis Rūdolfs LinmeijersIV Mākslas un mūzikas festivāls "Toņi un pustoņi"3. pakāpe reģiona skatēAiga Stiere
Klases komanda5.Literāro uzvedumu konkurssPateicībaAgrita Gruzdiņa

  • 11. - 12. februārī Kuldīgas sporta manēžā norisinājās Latvijas ziemas čempionāts vieglatlētikā jauniešiem un junioriem 60 metru barjerskrējienā. Alvis Čākurs izcīnīja zelta medaļu un Latvijas čempiona titulu ar lielisku personīgo rezultātu 8,55 sek. 
  • 23. novembrī Kocēnu sporta centrā norisinājās starpnovadu pamatskolu sacensības stafetēs "Drošie un veiklie" un tautasbumbā. Skolas komanda (Agnese Medne, Santa Kozlova, Grieta Pūce, Laura Jundze, Beatrise Mikuļonoka, Alise Dunce, Ilmārs Duncis, Jurģis Engers, Valdis Vikmanis, Eduards Lūsis, Daniels Rudzītis, Endijs Šulga) deviņu skolu konkurencē izcīnīja 3. vietu, tautasbumbā - pirmie!
  • 21. septembrī Valmierā Daliņa stadionā notika Valmieras pilsētas un novadu sacensībās vieglatlētikā „Jauno vieglatlētu kauss”. Mūsu skolas komanda – Alvis Čākurs, Kristaps Lukjaņenoks, Pauls Ratnieks, Vians Pūce, Klāvs Jansons un Toms Žēlastība komandu kopvērtējumā izcīnīja otro vietu, priekšā palaižot tikai Valmieras Valsts ģimnāziju!
Atsevišķās disciplīnās:
1. vieta – 100 m skrējienā Alvim, 60 m barjerskrējienā Kristapam.
2. vieta – tāllēkšanā Alvim, augstlēkšanā Vianam un otrā vieta mūsu puišiem arī 4x100 m stafetē (Vians, Kristaps, Toms, Alvis).
3. vieta – Paulam lodes grūšanā, Kristapam 300 m skrējienā un Paulam šķēpa mešanā.
Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs 2010./2011. m. g.

Skolnieks Klase Priekšmets Vieta Skolotājs
Klāvs Ozols 9.
Ķīmija
1.
Aleksejs Solovjovs
Kristaps Lukjaņenoks 8. Ģeogrāfia
1.
Irēna Solovjova
Elva Evija Kaužēna 6.
Mājturība un tehnoloģijas
1.
Svetlana Kaužēna
Kristaps Lukjaņenoks 8.
Sociālās zinības
2.
Ingrīda Bērziņa
Laura Krastiņa 8.
Mājturība un tehnoloģijas 2.
Svetlana Kaužēna
Emīls Pētersons
5.
Mājturība un tehnoloģijas 2.
Uldis Žīgurs
Diāna Šņepste 6.
Informātika
2.
Jānis Ločmelis
Barba Ilva Cimdiņa 6.
Informātika 3.
Jānis Ločmelis
Rūdis Rūdolfs Linmeijers
4.
Vizuālā māksla
3.
Sanita Jirgensone
Jēkabs Linmeijers
5.
Vizuālā māksla 3.
Aiga Stiere
Diāna Šņepste 6.
Vizuālā māksla 3.
Jana Diča
Beāte Muceniece
8.
Sociālās zinības 3.
Ingrīda Bērziņa
Klāvs Ozols 9.
Fizika
3.
Ivars Ansons
Kristaps Lukjaņenoks 8.
Latviešu valoda un literatūra Atzinība Dzintra Sietniece
Barba Ilva Cimdiņa
6.
Latviešu valoda un literatūra Atzinība Dzintra Sietniece
Diāna Šņepste
6.
Latviešu valoda un literatūra Atzinība Dzintra Sietniece
Elva Evija Kaužēna 6.
Vizuālā māksla Atzinība Jana Diča
Daniels Rudzītis
3.
Dzimtā valoda
Atzinība Sarmīte Praudiņa
Renāts Lapacinskis
6.
Mājturība un tehnoloģijas Atzinība Juris Alps

Sasniegumi valsts olimpiādēs
2010./2011. m. g.

Skolnieks Klase Priekšmets Vieta Skolotājs
Klāvs Ozols 9.
Ķīmija Zelta medaļa
Aleksejs Solovjovs

Sasniegumi interešu izglītībā 2010./2011. m. g.
  • 17. - 18. jūnijā Ventspilī notika Latvijas čempionāts A grupas jauniešiem. Sasniedzot jaunu personīgo rezultātu 15,58 sek., zelta medaļu un Latvijas čempiona nosaukumu izcīnīja Olafs Liekniņš!

  • 17.05.2011. Valkā norisinājās starpnovadu sacensības "Ziemeļu stīga.
Kopvērtējumā 1995. - 1996. g. dz. grupā 1. vieta.
Individuāli labākie šajā vecuma grupā: Alvis Čākurs - 1.v. 200 m un 1.v. tāllēkšanā, Klāvs Ozols - 1.v. 800 m, Lelde Vējiņa - 1.v. augstlēkšanā un 3.v. 200 m, Edijs Jukums - 1.v. lodes grūšanā un 2.v. šķēpa mešanā, Pētersone Lelde - 2.v. tāllēkšanā un 2.v. 100 m. Kalvis Lauberts - 2.v. 800 m. Otrie arī stafetē (Kristaps Lukjaņenoks, Lelde Vējiņa, Alvis Čākurs, Lelde Pētersone)

Kopvērtējumā  1991. - 1994. g. dz. grupā 2. vieta.
Individuāli labākie šajā vecuma grupā: Olafs Liekniņš - 1.v. 200 m, 2v. tāllēkšanā, Kristaps Bērziņš - 1.v. lodes grūšanā, 3.v. šķēpa mešanā, Aivis Ķēberis - 2.v. 200 m, Vējiņa Helēna - 2.v. 100 m, Ratniece Līga - 2.v. tāllēkšanā, Krūmiņš Jānis - 2.v. lodes grūšanā. 2. vieta mūsējiem arī mazajā zviedru stafetē (400 m, 300 m, 200 m, 100 m - Aivis, Helēna, Olafs, Līga)

Kopvērtējumā  1997. - 1998. g. dz.  grupā 3. vieta.
Individuāli labākie šajā vecuma grupā:
Lāsma Medne - 1.v. tāllēkšanā un 2.v. 200m, Žanete Eglīte - 2.v. tāllēkšanā un 3.v. 100m, Diāna Šnepste - 3.v. tāllēkšanā, Inese Meldere - 3.v. augstlēkšanā, Lūcija Reiziņa - 3.v. lodes grūšanā.

  • 20. un 21.maijā Rīgā Daugavas stadionā notika Rīgas čempionāts jaunatnei. Alvis Čākurs - pirmais 110 m barjerskrējienā (15,74sek).
  • Baltijas valstu jaunatnes sacensībās Rakverē Olafs Liekniņš tāllēkšanā sasniedza lielisku rezultātu – 6m 27cm.
  • 20. - 21. maijā Rīgā notika Rīgas čempionāts jaunatnei. Alvis Čākurs - pirmais 110 m barjerskrējienā (15,74 sek)
  • Baltijas valstu jaunatnes sacensībās Rakverē Olafs Liekniņš tāllēkšanā sasniedza lielisku rezultātu - 6 m 27 cm
  • 16.04.2011. skolas komanda izcīnīja 1. vietu Valkas novada rīkotajā florbola čempionātā 1995. g. dz. un jaunāko grupā.
  • 13.04.2011. Matīšos starpnovadu sacensībās futbolā 2000./ 2001. gadā dzimušo zēnu un meiteņu grupā izcīnīta 3. vieta.
  • 07.04.2011. starpnovadu koru skatē 1. - 4. klašu koris ieguva 2. pakāpes diplomu. Diriģente Inese Dālberga.
  • 11.03.2011. Naukšēnu novada vidusskolas pūtēju orķestris Vidzemes zonas skolu pūtēju orķestru skatē Smiltenē ieguva 2. pakāpes diplomu. Vadītājs Gvido Brenčevs.
  • 03.03.2011. Valmieras pilsētas un starpnovadu vokālās mūzikas konkursā "Balsis" skolas vokālais ansamblis ieguva 3. pakāpes diplomu.
  • 22.01.2011. Alvis Čākurs izcīnīja zelta medaļu 60 m barjerskrējienā Latvijas ziemas čempionātā jauniešiem.
  • 26.01.2011. Daniels Rudzītis skatuves runas konkursā 1. - 3. klašu grupā Valmierā ieguva 2. vietu un piedalījās konkursa nākamajā kārtā Limbažos, kur ieguva 3. vietu (skolotāja - Sarmīte Praudiņa).

Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs 2009./2010. m. g.

Skolnieks
Klase
Priekšmets
Vieta
Skolotājs
Paula Engere
11.
Bioloģija
1.
Irēna Solovjova
Dana Juraža
12.
Bioloģija Atzinība
Irēna Solovjova
Lāsma Ozola
12.
Mājturība
1.
Svetlana Kaužēna
Baiba Zālīte
11.
Mājturība 3.
Svetlana Kaužēna
Ivars Korņējevs
9.
Mājturība Atzinība Juris Alps
Kristaps Eksto
9.
Mājturība Atzinība Uldis Žīgurs
Jana Zīle
9.
Latviešu valoda un literatūra
Atzinība Līga Ziemane
Aigars Timma
9.
Matemātika
Atzinība Ināra Trupovniece
Klāvs Ozols
8.
Matemātika Atzinība Ināra Trupovniece
Diāna Šnepste 5.
Vizuālā māksla
1.
Jana Diča
Klāvs Ozols 8.
Sociālās zinības
1.
Ingrīda Bērziņa
Kalvis Lauberts
8.
Sociālās zinības 1.
Ingrīda Bērziņa
Lāsma Ozola 12.
Tehniskā grafika
1.
Uldis Žīgurs
Barba Ilva Cimdiņa
5.
Informātika
1.
Jānis Ločmelis
Diāna Šnepste
5.
Informātika 2.
Jānis Ločmelis
Rūdis Rūdolfs Linmeijers
3.
Vizuālā māksla 2.
Sanita Jirgensone
Lāsma Ozola
12.
Vizuālā māksla 2.
Jana Diča
Klāvs Ozols
8.
Angļu valoda
2.
Daina Tentere
Kintija Lubiņa
3.
Dzimtā valoda
2.
Agita Bērzupe
Kristiāns Viļķins
3.
Matemātika
3.
Agita Bērzupe
Kristaps Lukjaņenoks
7.
Mājturība
2.
Juris Alps
Zane Zolmane
8.
Vizuālā māksla Atzinība Aiga Stiere
Rolands Reiziņš
2.
Vizuālā māksla
3.
Sanita Jirgensone
Marta Reiziņa
4.
Vizuālā māksla 3.
Sanita Jirgensone
Kintija Lubiņa
3.
Konkurss "Konstruē. Modelē"
2.
Agita Bērzupe
Arta Ungure
4.
Konkurss karuselis angļu valodā
Atzinība Nadežda Matisone

Sasniegumi valsts olimpiādēs 2009./2010. m. g.

Skolnieks Klase Priekšmets Vieta Skolotājs
Lāsma Ozola 12.
Mājturība 3.
Svetlana Kaužēna
Diāna Šnepste 5.
Vizuālā māksla Atzinība Jana Diča

Sasniegumi interešu izglītībā 2009./2010. m. g.
  • Skolas pūtēju orķestris ir 1. pakāpes laureāts "C" grupā Vidzemes zonā. Izvirzīts finālskatei.
  • Meiteņu ansamblis konkursā "Balsis" ieguva 2. vietu un tiesības piedalīties Vidzemes zonas konkursā.
  • 1. - 2., 3. - 4. klašu un vidusskolas tautas deju kolektīvi tautas deju skatē ieguva 1. pakāpes diplomus.
  • 5. - 9. klašu meiteņu koris skatē ieguva 2. pakāpes diplomu.