Aktualitātes
Skolēni
Pedagogi
Kontakti
Stundu saraksts
Konsultācijas
Sasniegumi
Izglītības programmas
Interešu izglītība
Pasākumi
Sports
Skolēnu pašpārvalde
Skolotājiem
Fotogalerija
Projekti
Skolēniem
Dokumenti
Vēsture




Sporta notikumi

3. novembrī "Vidzemes Olimpiskajā centrā" Valmierā tika dots starts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta "Sporto visa klase" jaunajai, ceturtajai sezonai

3. klase piedalās projektā "Sporto visa klase"




11.10.2017. notika Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības futbolā C grupai

Denijs Bošs, Elvis Laškovs, Kristaps Dālbergs, Daniels Gaidamovičs, Mārtiņš Vīksne, Dāvids Gūtmanis, Armands Kjaeniks, Uģis Bērziņš, Jānis Laizāns, Jānis Ķiselis, Regnārs Zāčs un Ralfs Bondars izcīnīja 4. vietu.
 


Ineses Gravas teksts un foto



27.09.2017. Valmierā J. Daliņa stadionā uz starta izgāja desmit Valmieras pilsētas un startpnovadu skolu 4.-5. klašu un 6.-7. klašu skolēni, lai cīnītos par medaļām vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība"


Naukšēnieši startēja visās četrās grupās, bet vislabāk veicās mūsu 6.-7. klašu meiteņu komandai, kura kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu, punktus zaudējot otrās vietas ieguvējām. Komandā startēja Loreta Buile, Evelīna Eglīte, Evija Ungure, Linda Ozola un Sabīne Gaidule. Zēni šajā pašā klašu grupā izcīnīja 4. vietu, pavisam nedaudz zaudējot trešās vietas ieguvējiem (Denijs Bošs, Daniels Gaidamovičs, Elvis Laškovs, Mārtiņš Vīksne, Uģis Bērziņš). 4.-5. klašu meiteņu komandai 5. vieta (Loreta Bērziņa, Rūta Eglīte, Emīlija Tobīsa, Madara Seimane, Marika Balaboļina). Puišiem šajā klašu grupā 6. vieta (Mikus Balaboļins, Madars Graudiņš, Markuss Gaidamovičs, Kristaps Ūbele, Niks Lauberts).


Ineses Gravas teksts un foto



20.09.2017. Valmierā J. Daliņa stadionā notika Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības vieglatlētikā "Vidusskolu kauss"

Ļoti labs starts Naukšēnu novada vidusskolas audzēkņiem - deviņu vidusskolu konkurencē kopvērtējumā trešie. Panākumu kaldināt palīdzēja Dana Maksimova - 2. vieta šķēpa mešanā (25,59 m) un 4. vieta 100m skrējienā (14,7 s), Laura Jundze - 3. vieta augstlēkšanā (1,40 m), Markuss Mazurs - 2. vieta šķēpa mešanā (45,75 m), Renāts Mucenieks - 3. vieta tāllēkšanā (5,65 m), Rolands Reiziņš - 3. vieta lodes grūšanā (11,60 m) un 3. vieta šķēpa mešanā (37,57 m). Pavisam nedaudz līdz medaļai pietrūka Endijam Vucinam 100 m skrējienā - 4. vieta (11,66 s) un 4. vieta arī 400 m skrējienā (59,44s). Arī Raimondam Vācietim 4. vieta augstlēkšanā (1,65m). Kristīnei Lūsei 5. vieta lodes grūšanā (9,24m), Edgaram Rozem 5. vieta 400m skrējienā (1:01,00 s). Arnim Grīnfeldam 6. vieta lodes grūšanā (9,72m), Kārlim Pūcem 7. vieta 100 m skrējienā (12,22s), Vanesai Valūjevai 8. vieta lodes grūšanā (8,43 m), bet Ilmāram Duncim 9. vieta lodes grūšna (9.11 m)

Ineses Gravas teksts


22.09.2017. Rūjienas stadionā notika gadskārtējās  Olimpiskās dienas starpnovadu sacensības stafetēs

Par vienu punktu piekāpjoties Mazsalacas vidusskolas komandai, naukšēnieši - otrajā vietā.

Skolas komanda
Ineses Gravas teksts un foto


16.09.2017. Igaunijas pilsētā Valgā notika starptautiskās sacensības vieglatlētikā "Javelin Cup"

U-14 vecuma grupā zēniem Daniels Gaidamovčs izcīnīja 3. vietu 60 m skrējienā (8,74s) , Loreta Bērziņa 4. vietā 300 m skrējienā U-12 vecuma grupā meitenēm (58,21 s), Niks Lauberts 4. vietā škēpa mešanā (20,80m) U-12 vecuma grupā zēniem, Loretai Builei 8. vieta tāllēkšanā meitenēm (4,03m), Denijam Bošam 8. vieta šķēpa mešanā U-14 grupā.
Daniels Gaidamovčs
Ineses Gravas teksts un foto